PHILIPS public light LED BGP392 LED180-4S/740 I DX10 SW310F CLO D9
KOD KRAT.:PHQBGP3911804S/740D9
KOD VÝR.:871951464415100
EAN.:8719514644151
| Výrobce: | |
| Product family | Master |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699749538 |
| Packaging | 10 ks |
| Energy efficiency label | D |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lifespan | 60000 hod |
| Luminous flux | 3900 lm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | T5 |
| Cap-base | G5 |
| Equivalent replacement | 54.0 W |
| EAN | 8718699749538 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHELEDTM26/84054HOOE | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871869974953800 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002352102 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHQBGP3911804S/740D9
KOD VÝR.:871951464415100
EAN.:8719514644151
KOD KRAT.:WG221-2411/5
KOD VÝR.:221-2411/5
EAN.:8594031136668
KOD KRAT.:EE1000883
KOD VÝR.:1000883
EAN.:8592847000135
KOD KRAT.:OSEST8UOHF/15/840
KOD VÝR.:4099854026133
EAN.:4099854026133
KOD KRAT.:OSEST8APHF/7.5/830
KOD VÝR.:4058075545052
EAN.:4058075545052
KOD KRAT.:OSEST8PROHF20830
KOD VÝR.:4099854025976
EAN.:4099854025976
KOD KRAT.:OSEST5HOHF26865
KOD VÝR.:4099854029301
EAN.:4099854029301
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved