PHILIPS LED linear 14W/120W R7S 3000K 2000lm Dim 15Y 118mm BL
KOD KRAT.:PHLEDR7S14W/830D/BL
KOD VÝR.:8718699773694
EAN.:8718699773694
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699773694 |
| Weight | .09 kg |
| Dimensions | xxmm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp shape | lineární |
| přepravní rozměr cm | 14.6 cm |
| Reflector | ne |
| Cap-base | R7s |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | DMX |
| Equivalent replacement | 120 W |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 2000 lm |
| Power | 14 W |
| type of glass/cover | čirá |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | PHLEDR7S14W/830D/BL | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718699773700 | box | 11 | pcs |
| GPC | 929001353603 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718699773694 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDR7S14W/830D/BL
KOD VÝR.:8718699773694
EAN.:8718699773694
KOD KRAT.:OEZPNA2400AgG
KOD VÝR.:40399
EAN.:8590125403999
KOD KRAT.:MDSZ16/1
KOD VÝR.:8594031134725
EAN.:8594031134725
KOD KRAT.:GPCR2430
KOD VÝR.:1042243015
EAN.:4891199001154
KOD KRAT.:MOQN3C/700ND
KOD VÝR.:QN3C600/700ND
EAN.:8596099015459
KOD KRAT.:KO181816007
KOD VÝR.:181816007
EAN.:9008221818160
KOD KRAT.:MOPL/1W/B/3/SA/AT/GR
KOD VÝR.:OZAWPL3ATSA
EAN.:5902448913353
KOD KRAT.:OSA921-02B
KOD VÝR.:4008321349507
EAN.:4008321349507
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved