PHILIPS LED MASTER LEDtube HF 1449mm HO 26W 830 T5 OE
KOD KRAT.:PHELEDTM26/83049HOOE
KOD VÝR.:871869974957600
EAN.:8718699749576
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Product family | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699782795 |
| Energy efficiency label | E |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 18 W |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Lifespan | 50000.00 hod |
| Luminous flux | 816 lm |
| EAN | 8718699782795 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHELEDTCO8/840UNHO | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871869978279500 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002419902 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718699782801 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHELEDTM26/83049HOOE
KOD VÝR.:871869974957600
EAN.:8718699749576
KOD KRAT.:PHELEDTM20/840HFHO
KOD VÝR.:871951446690600
EAN.:8719514466906
KOD KRAT.:OSEST8AEM/14/840K2
KOD VÝR.:4058075692534
EAN.:4058075692534
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved