PHILIPS LED reflector R50 4.3W/60W E14 2700K 320lm/36° Dim 15Y BL
KOD KRAT.:PHLEDR504.3W/WWD/BL
KOD VÝR.:8718699774219
EAN.:8718699774219
| Výrobce: | |
| Manufacturer | DURACELL |
|---|---|
| Product family | STAY CHARGED |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394203815 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Capacity | 850 mAh |
| IEC type | HR03 |
| Infill | NiMH |
| Item category | Battery systems |
| Item subcategory | Rechargable |
| přepravní rozměr cm | 8.0 cm |
| Rechargable | DMX |
| Type/Shape | AAA |
| Volatge | 1.2 V |
| EAN | 5000394203815 | bli | 5 | bli |
| KOD | DRRC03SCBL2 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:PHLEDR504.3W/WWD/BL
KOD VÝR.:8718699774219
EAN.:8718699774219
KOD KRAT.:AMSDD362804
KOD VÝR.:SDD362804
EAN.:3606481482938
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved