LED STRIP PERFORMANCE 1000 RGBW PROTECTED GEN 2 1000 RGBW 965 5 IP67
KOD KRAT.:OS4099854358913
KOD VÝR.:4099854358913
EAN.:4099854358913
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075436237 |
| Energy efficiency label | F |
| Width | 14.0 |
| Packaging | 10 ks |
| Length | 5000 |
| Others | |
| Height/Depth | 5 |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| IP rating | IP66 |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 15.10 lm |
| Montage type | na povrch |
| přepravní rozměr cm | 26.2 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 30 |
| Transport length | 262 |
| Transport width | 262 |
| Beam angle | 120 st. |
| CRI | 80-89 |
| Lamp | LED modul |
| Volatge | 24.0 V |
| EAN | 4058075436244 | box | 11 | pcs |
| EAN | 4058075436237 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSILSPFM1000RGB865I | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854358913
KOD VÝR.:4099854358913
EAN.:4099854358913
KOD KRAT.:OMELS68591
KOD VÝR.:ELS68591
EAN.:8591728096823
KOD KRAT.:HTRDOHTK
KOD VÝR.:VP050
EAN.:8595614750509
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved