OSRAM LED bulb VALUE A68 19W/150W E27 2700K 2452lm NonDim 10Y opal 3-pack
KOD KRAT.:OSEVCLA150/827/3
KOD VÝR.:4058075634374
EAN.:4058075634374
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699718077 |
| Dimensions | xxmm |
| Packaging | 6 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 17.6 cm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 60 W |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 806 lm |
| Power | 8.0 W |
| EOC | 871869971807700 | set | 12 | set |
| KOD | PHLED8718699718077 | set | 12 | set |
| EAN | 08718699718084 | box | 11 | set |
| EAN | 087186997180 | box | 11 | set |
| EAN | 8718699718077 | set | 12 | set |
| GPC | 929002306397 | set | 12 | set |
KOD KRAT.:OSEVCLA150/827/3
KOD VÝR.:4058075634374
EAN.:4058075634374
KOD KRAT.:SIWM51-65T
KOD VÝR.:WM51-65T
EAN.:8592718013233
KOD KRAT.:PHQ910770228990
KOD VÝR.:871951472696300
EAN.:8719514726963
KOD KRAT.:PHI8721103060747
KOD VÝR.:8721103060747
EAN.:8721103060747
KOD KRAT.:MGLG7104.8/CD/E27
KOD VÝR.:LG7104.8-E27-6500K
EAN.:4892657063899
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved