TREMIS support.guide for corrugated eternite extended PV 17pp zinc
KOD KRAT.:HTRPV17PP
KOD VÝR.:V230
EAN.:8595614704205
| Výrobce: | |
| Product family | Hue Go table |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514404595 |
| Length | 142 |
| Diameter | 142 |
| Dimensions | 350x142x142mm |
| Width | 142 |
| Height | 350.0 |
| Others | |
| Chromaticity | 20-6500/WCA K |
| Chromaticity(verbal) | Nastavitelná |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | Svítidla |
| Luminous flux | 530 lm |
| Power | 6.2 W |
| Transport height | 388 |
| Transport length | 219 |
| Transport width | 209 |
| Colour | černá |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| IP rating | IP20 |
| EOC | 871951440459500 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHIH8719514404595 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514404595 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003128501 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08719514404601 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:HTRPV17PP
KOD VÝR.:V230
EAN.:8595614704205
KOD KRAT.:PHIW8719514554375
KOD VÝR.:871951455437500
EAN.:8719514554375
KOD KRAT.:HTRPV22A
KOD VÝR.:V255
EAN.:8595614704403
KOD KRAT.:MGFIB70700v2/840
KOD VÝR.:FIB70700v2-4000K
EAN.:4892657099836
KOD KRAT.:PHIH8718696176252
KOD VÝR.:871869617625200
EAN.:8719514476196
KOD KRAT.:PHIH8719514343481
KOD VÝR.:871951434348100
EAN.:8719514343481
KOD KRAT.:HTRZT1.0T
KOD VÝR.:V460
EAN.:8595614707350
KOD KRAT.:HTRPV11
KOD VÝR.:V170
EAN.:8595614703505
KOD KRAT.:PHIH76020/31/P7
KOD VÝR.:8718696173992
EAN.:8718696173992
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved