BVP167 LED12/830_40_65 DOB 10W SWB MDU CE
KOD KRAT.:PHQBVP167-736153
KOD VÝR.:872016973615399
EAN.:8720169736153
| Výrobce: | |
| Product family | Ledinaire floodlight (generace 3) |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 8719514534827 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Floodlights |
| typ svítidla | FLOODLIGHT |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP65 |
| Lamp | LED modul |
| Lifespan | 50000.00 hod |
| Luminous flux | 1100 lm |
| Power | 10 W |
| GPC | 911401883683 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514534827 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQBVP16412/830SM | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951453482799 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHQBVP167-736153
KOD VÝR.:872016973615399
EAN.:8720169736153
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved