MODUS light panel LED EC 15W 1950lm/840 IP20; ND built-in 60x60
KOD KRAT.:MOEK2000A4KN/1/ND
KOD VÝR.:EK2000A4KN600/1/ND
EAN.:8596099071691
| Výrobce: | |
| Product family | Ledinaire |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 1 ks |
| EAN | 8720169736153 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Floodlights |
| typ svítidla | FLOODLIGHT |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP65 |
| Lamp | LED |
| Lifespan | 50000 hod |
| Luminous flux | 1213.60 lm |
| Power | 10 W |
| EAN | 8720169736153 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 911401891386 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016973615399 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQBVP167-736153 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOEK2000A4KN/1/ND
KOD VÝR.:EK2000A4KN600/1/ND
EAN.:8596099071691
KOD KRAT.:MOSBL4000MKN4/XB/ND
KOD VÝR.:SBL4000MKN4/XB/ND
EAN.:8596099067373
KOD KRAT.:MOEXAL12000CM4KOPD2
KOD VÝR.:EXAL12000CM4KOPDB/DALI
EAN.:8596099055325
KOD KRAT.:MOSBL3000MKN4/B/NDRE
KOD VÝR.:SBL3000MKN4/B/ND/REND
EAN.:8596099054359
KOD KRAT.:DEL135-Q011116W3
KOD VÝR.:L135-Q0.111/16.W3
KOD KRAT.:MOAREL6000RL2KV4NDN1
KOD VÝR.:AREL6000RL2KV4NDNZ/DI/9016
EAN.:8596099027445
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved