ABB TIME socket. 1-us. 2P+PE shutters without screws. champagne
KOD KRAT.:AB5519E-A02357 33
KOD VÝR.:5519E-A02357 33
EAN.:8595017267314
| přepravní rozměr cm | 29.2 cm |
|---|---|
| Transport height | 292 |
| Transport length | Extreme narrow beam 5-10° |
| Transport width | Extreme narrow beam 5-10° |
| Product family | Caper |
| Luminous flux | 180 lm |
| Cap-base | ostatní |
| Power | 1.5 W |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8720169269217 |
| Dimensions | 270x74x74mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| Lamp | LED |
| IP rating | IP44 |
| KOD | PHI8720169269217 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929004072201 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016926921700 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08720169269224 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8720169269217 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:AB5519E-A02357 33
KOD VÝR.:5519E-A02357 33
EAN.:8595017267314
KOD KRAT.:EE-AB1332837
KOD VÝR.:1000136
EAN.:8594160490044
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved