PHILIPS LED bulb CorePro A60 7W/60W E27 4000K 806lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDCPA7W/840
KOD VÝR.:8719514377516
EAN.:8719514377516
| Výrobce: | |
| Product family | CLASSIC |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696705438 |
| Weight | .042 kg |
| Energy efficiency label | E |
| Dimensions | xxmm |
| Packaging | 10 ks |
| Length | 110.0 |
| Diameter | 60 |
| Others | |
| Beam angle | 360 st. |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 10.7 cm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 60 W |
| Lamp shape | Klasická žárovka |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 806 lm |
| Power | 907 W |
| type of glass/cover | opál |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8718696705438 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDA7W/CW | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871869670543800 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718696705445 | box | 11 | pcs |
| GPC | 929001323531 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718696705445 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDCPA7W/840
KOD VÝR.:8719514377516
EAN.:8719514377516
KOD KRAT.:BEJ0685
KOD VÝR.:2702029000
EAN.:8592920091166
KOD KRAT.:BEJ0102
KOD VÝR.:2504500110
EAN.:8592920090695
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL3000WH
KOD VÝR.:871155938112100
EAN.:8711559381121
KOD KRAT.:AMA9XPH112
KOD VÝR.:A9XPH112
EAN.:3606480485008
KOD KRAT.:AB3559-A07345
KOD VÝR.:3559-A07345
EAN.:8595017245633
KOD KRAT.:SIUR02
KOD VÝR.:UR02
EAN.:8595092128654
KOD KRAT.:BER5060.2
KOD VÝR.:1804300200
EAN.:8592920086094
KOD KRAT.:AMA9A15320
KOD VÝR.:A9A15320
EAN.:3606480542619
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved