MODUS damp proof batten LED VLO 75W 7700lm/5700 IP65 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOVLO10000L2W5ND/90
KOD VÝR.:VLO10000L2W5ND/90
EAN.:8596099102210
| přepravní rozměr cm | 18 cm |
|---|---|
| Product family | Meson |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Cap-base | ostatní |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8720169173804 |
| Dimensions | xxmm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| Luminous flux | 1300 lm |
| Lamp | LED |
| Power | 5 W |
| IP rating | IP20 |
| EAN | 8720169173804 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003276701 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016917380400 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHI8720169173804 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOVLO10000L2W5ND/90
KOD VÝR.:VLO10000L2W5ND/90
EAN.:8596099102210
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved