CorePro LEDtube UN 1500mm UO 23W 830 T8
KOD KRAT.:PHELEDTCO23/830UNUO
KOD VÝR.:872016920002900
EAN.:8720169200029
| Transport height | 440 |
|---|---|
| Transport length | 200 |
| Transport width | 200 |
| Product family | Tyla |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Luminous flux | 255 lm |
| Cap-base | ostatní |
| Power | 2.00 W |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8719514476936 |
| Length | 160 |
| Width | 158 |
| Height | 400 |
| Dimensions | 400x158x160mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| Lamp | LED |
| Colour | antracit |
| IP rating | IP44 |
| EAN | 8719514476936 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003260401 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951447693600 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHI8719514476936 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08719514476943 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHELEDTCO23/830UNUO
KOD VÝR.:872016920002900
EAN.:8720169200029
KOD KRAT.:AB6619A-A06357 B
KOD VÝR.:6619A-A06357 B
EAN.:8592624446804
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved