Vintage 1906® LED SPECIAL Shapes 4W 824 Gold E27
KOD KRAT.:OSEVINPIN4.5W/825
KOD VÝR.:4058075092037
EAN.:4058075092037
| Výrobce: | |
| Product family | VALUE |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075479173 |
| Diameter | 37.0 |
| Packaging | 10 ks |
| Length | 100 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Colour | POLAR |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp shape | B11 |
| přepravní rozměr cm | 11.9 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 119.0 |
| Transport length | Extreme narrow beam 5-10° |
| Transport width | 41.0 |
| Type/Shape | B35 |
| Cap-base | E14 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 60 W |
| IP rating | IP20 |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 806 lm |
| type of glass/cover | Frosted |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075479173 | pck | 3 | pck |
| EAN | 4058075479180 | box | 11 | pck |
| KOD | OSEVB7/840/2 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:OSEVINPIN4.5W/825
KOD VÝR.:4058075092037
EAN.:4058075092037
KOD KRAT.:DELXTS14-1
KOD VÝR.:XTS14-1
EAN.:6410014507176
KOD KRAT.:PHI16483/93/P0
KOD VÝR.:8718696158876
EAN.:8718696158876
KOD KRAT.:OSIECOD80/840
KOD VÝR.:4058075464063
EAN.:4058075464063
KOD KRAT.:OSEVINT4.5W/825
KOD VÝR.:4058075091979
EAN.:4058075091979
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved