NORD.ALUM continuous power supply XTS14-1 for GlobalTrac; gray
KOD KRAT.:DELXTS14-1
KOD VÝR.:XTS14-1
EAN.:6410014507176
| Výrobce: | |
| Product family | Vintage 1906 |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075092037 |
| Diameter | 125 |
| Packaging | 1.30 ks |
| Length | 168.0 |
| Others | |
| Beam angle | 190.0 st. |
| Colour | ostatní |
| Chromaticity | 2500 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 23.6 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 236 |
| Transport length | 140 |
| Transport width | 140 |
| With motion sensor | false |
| Cap-base | E27 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 40 W |
| IP rating | IP20 |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 470.0 lm |
| Power | 4.5 W |
| type of glass/cover | čirá |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075092037 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSEVINPIN4.5W/825 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075092044 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:DELXTS14-1
KOD VÝR.:XTS14-1
EAN.:6410014507176
KOD KRAT.:PHI16483/93/P0
KOD VÝR.:8718696158876
EAN.:8718696158876
KOD KRAT.:OSIECOD80/840
KOD VÝR.:4058075464063
EAN.:4058075464063
KOD KRAT.:OSEVINT4.5W/825
KOD VÝR.:4058075091979
EAN.:4058075091979
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved