MODUS public light LED LV 34W 3450lm/3000 IP65 ??Y ND ;
KOD KRAT.:MOLVS236LEDOK/V60/LO
KOD VÝR.:LVS236LEDOK/V60/LOS830
EAN.:8596099062231
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321345677 |
| Length | 56 |
| Diameter | 13.5 |
| Packaging | 100 ks |
| Others | |
| Cap-base | PK30d |
| Colour | Transparent |
| Chromaticity | 3150 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lifespan | 1500.00 hod |
| Reflector | ne |
| CRI | 100 |
| Dimmable | Ano |
| Lamp shape | kapsle |
| Luminous flux | 2700 lm |
| Power | 100 W |
| type of glass/cover | Transparent |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | OSHLX64342 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321345684 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 4050300442433 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321345677 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOLVS236LEDOK/V60/LO
KOD VÝR.:LVS236LEDOK/V60/LOS830
EAN.:8596099062231
KOD KRAT.:MOFITP4000C5KN600/ND
KOD VÝR.:FITP4000C5KN600/ND
EAN.:8596099059583
KOD KRAT.:MOVLO10000L2W5ND/90
KOD VÝR.:VLO10000L2W5ND/90
EAN.:8596099102210
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved