MODUS downlight LED SPMN 19W 1800lm/840 IP54 80Y ND;
KOD KRAT.:MOSPMN2000KO4/E190/N
KOD VÝR.:SPMN2000KO4/E190/ND
EAN.:8596099119584
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4052899080751 |
| Packaging | 20 ks |
| Length | 53 |
| Diameter | 13.00 |
| Others | |
| Cap-base | GX6.3 |
| Colour | Transparent |
| Chromaticity | 3400 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lifespan | 25 hod |
| přepravní rozměr cm | 7.20 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 72 |
| Transport length | 33 |
| Transport width | 37.0 |
| CRI | 100 |
| Dimmable | Ano |
| Lamp shape | kapsle |
| Luminous flux | 4015 lm |
| Power | 4772 W |
| type of glass/cover | Transparent |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4052899080768 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 4052899080751 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4050300289977 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSH64502 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOSPMN2000KO4/E190/N
KOD VÝR.:SPMN2000KO4/E190/ND
EAN.:8596099119584
KOD KRAT.:MOTS/B/6000L4CW/NDNZ
KOD VÝR.:TS/B/6000L4CW/NDNZ
EAN.:8596099061616
KOD KRAT.:MOTOP4000M4CW/R/ND
KOD VÝR.:TOP4000M4CW/R/ND
EAN.:8596099041069
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved