MODUS line light LED TOP 23W 3700lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOTOP4000L4CEW/ND/P1
KOD VÝR.:TOP4000L4CEW/ND/P1
EAN.:8596099041168
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099074371 |
| Length | 1270 |
| Width | 86 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 816 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 90 |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| IK rating | IK07 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | prachotěsy |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 2500 lm |
| Material housing | plast |
| Power | 19 W |
| Suitable for suspended mounting | Ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| typ svítidla | prachotěsy |
| účinnost svítidla | 132 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP65 |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOVLO2500M1N6ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099074371 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOTOP4000L4CEW/ND/P1
KOD VÝR.:TOP4000L4CEW/ND/P1
EAN.:8596099041168
KOD KRAT.:PHI8720169173804
KOD VÝR.:872016917380400
EAN.:8720169173804
KOD KRAT.:MOVLO10000L2W5ND/90
KOD VÝR.:VLO10000L2W5ND/90
EAN.:8596099102210
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved