2723DWP-2BL 0.25W 12V W2X4.6D 5X22BOSRAM
KOD KRAT.:OSA2723DWP-E
KOD VÝR.:4062172401838
EAN.:4062172401838
| Výrobce: | |
| Product family | LEDriving® SL |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172254687 |
| Packaging | 5 ks |
| Others | |
| Cap-base | W2x4.6d |
| ECE type | T5 |
| Item category | |
| Item subcategory | Automotive lamps |
| Lamp | Zářivka T5 |
| Power | 0.25 W |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 135 |
| Transport length | 8 |
| Transport width | 95.0 |
| Type/Shape | T5 |
| Use/purpose | Pomocný světlomet |
| Volatge | 12.0 V |
| KOD | OSA2723DWP | bli | 5 | bli |
| EAN | 4062172254687 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:OSA2723DWP-E
KOD VÝR.:4062172401838
EAN.:4062172401838
KOD KRAT.:PHIH8720169262997
KOD VÝR.:872016926299700
EAN.:8720169262997
KOD KRAT.:OSIDL35/830WT
KOD VÝR.:4058075091559
EAN.:4058075091559
KOD KRAT.:PHELEDTC8/830HO
KOD VÝR.:871951448644700
EAN.:8719514486447
KOD KRAT.:MOIDRA2KN3V1ND/1050I
KOD VÝR.:IDRA2KN3V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073791525
KOD KRAT.:PHELEDTM23W840UN
KOD VÝR.:871951431676800
EAN.:8719514316768
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved