OSRAM car headlights. T5 LEDriving SL 2723DWP 0.25W 12V W2x4.6d blister-2pcs
KOD KRAT.:OSA2723DWP
KOD VÝR.:4062172254687
EAN.:4062172254687
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099050450 |
| Length | 1230 |
| Width | 225.0 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 1070 |
| Cap-base | ostatní |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 40 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | kov |
| Power | 27 W |
| přepravní rozměr cm | 130 cm |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| Transport height | 50 |
| Transport length | 1300 |
| Transport width | 240 |
| účinnost svítidla | 141 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 3800 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOEPD4000RM4Z60/1/ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099050450 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSA2723DWP
KOD VÝR.:4062172254687
EAN.:4062172254687
KOD KRAT.:PHIH8720169262997
KOD VÝR.:872016926299700
EAN.:8720169262997
KOD KRAT.:OSIDL35/830WT
KOD VÝR.:4058075091559
EAN.:4058075091559
KOD KRAT.:PHELEDTC8/830HO
KOD VÝR.:871951448644700
EAN.:8719514486447
KOD KRAT.:MOIDRA2KN3V1ND/1050I
KOD VÝR.:IDRA2KN3V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073791525
KOD KRAT.:PHELEDTM23W840UN
KOD VÝR.:871951431676800
EAN.:8719514316768
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved