| Výrobce: | |
| Manufacturer | Nordic Aluminium |
|---|---|
| Product family | ALUM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 6410014507084 |
| Length | 2980 |
| Others | |
| Calibre | 3x16 A |
| Cap-base | ostatní |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Tracklights |
| přepravní rozměr cm | 300.0 cm |
| Colour | bílé |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | DELXTS4300-3 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 6410014507084 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 410014507084 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSISMCURVE9DG
KOD VÝR.:4058075478336
EAN.:4058075478336
KOD KRAT.:OSEVB7/827/3
KOD VÝR.:4058075385207
EAN.:4058075385207
KOD KRAT.:MOQD5A600/700ND/SKY4
KOD VÝR.:QD5A600/700ND/SKY0311
EAN.:8595073789232
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:OSA921-02B
KOD VÝR.:4008321349507
EAN.:4008321349507
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved