MODUS public light LED NOD 18W 2430lm/727/EW IP66 100Y REG ;
KOD KRAT.:MONOD2000KC2EW/REG
KOD VÝR.:NOD2000KC2EW/REG
EAN.:8596099119911
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099107338 |
| Length | 555 |
| Width | 252 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | sklo |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 134.0 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IK rating | IK08 |
| IP rating | IP66 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 100000 hod |
| Luminous flux | 3900 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Montage type | Post-top/side-entry |
| Power | 31.0 W |
| přepravní rozměr cm | 63 cm |
| Transport height | 180 |
| Transport length | 630 |
| Transport width | 290 |
| účinnost svítidla | 122.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 70-79 (class 2A) |
| Dimmable | ne |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MONOD4000KC4S/ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099107338 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MONOD2000KC2EW/REG
KOD VÝR.:NOD2000KC2EW/REG
EAN.:8596099119911
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KN/ND/PIR
KOD VÝR.:FIT4000A4KN600/ND/PIR
EAN.:8596099086596
KOD KRAT.:MODON5000M4BB80/ND
KOD VÝR.:DON5000M4BB80/ND
EAN.:8596099098131
KOD KRAT.:PHELEDTE23/865HO
KOD VÝR.:871951426614800
EAN.:8719514266148
KOD KRAT.:SIWZ318A-1
KOD VÝR.:WZ318A-1
EAN.:8592718019952
KOD KRAT.:MOLAB6000C4KNND/90
KOD VÝR.:LAB6000C4KN600ND/90
EAN.:8596099075682
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved