TESLAMP lamp. clear for industrial use 60W 240V E27
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
| Výrobce: | |
| Manufacturer | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209903969 |
| Weight | 0.0046 kg |
| Length | 18 |
| Width | 18 |
| Height | 56 |
| Packaging | 100 ks |
| Diameter | 18 |
| Others | |
| Item category | |
| Item subcategory | Incandescent bulbs |
| Lamp shape | Tubular |
| přepravní rozměr cm | 5.6 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 56 |
| Transport length | 18 |
| Transport width | 18 |
| Cap-base | E14 |
| Lifespan | 1000 hod |
| Power | 15 W |
| Volatge | 220-240 V |
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:NAZT40DIG
KOD VÝR.:368010000
EAN.:8595209900944
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:NAZT15B
KOD VÝR.:371103000
EAN.:8595209903976
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:SIV21
KOD VÝR.:V21
EAN.:8595092106140
KOD KRAT.:TESZKL40
KOD VÝR.:40003556
EAN.:8595557035510
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved