| Výrobce: | |
| Manufacturer | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209903976 |
| Length | 18 |
| Width | 18 |
| Height | 56 |
| Packaging | 100 ks |
| Diameter | 18 |
| Others | |
| Item category | |
| Item subcategory | Incandescent bulbs |
| Lamp shape | Tubular |
| přepravní rozměr cm | 5.6 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 56 |
| Transport length | 18 |
| Transport width | 18 |
| Cap-base | B15D |
| Power | 15 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595209903976 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8594019241070 | box | 11 | pcs |
| KOD | NAZT15B | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:NAZT40DIG
KOD VÝR.:368010000
EAN.:8595209900944
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:AB5517-2389 H3
KOD VÝR.:5517-2389 H3
EAN.:8595017212697
KOD KRAT.:YETDII10A
KOD VÝR.:112121
EAN.:3838895000129
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved