PHILIPS LED tube MASTER EM UE 1.2m 13.5W/36W G13 2500lm/865 75Y
KOD KRAT.:PHELEDTM13.5W865UE
KOD VÝR.:871951433974300
EAN.:8719514339743
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099024758 |
| Length | 596 |
| Width | 596 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 90 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, structured |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 90 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IP rating | IP54 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 6900 lm |
| Material housing | kov |
| Number of lamps | 0.9 |
| přepravní rozměr cm | 63 cm |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| Transport height | 95.0 |
| Transport length | 630 |
| Transport width | 630 |
| účinnost svítidla | 125 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Power | 55 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099024758 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOIBP6000A4KNND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHELEDTM13.5W865UE
KOD VÝR.:871951433974300
EAN.:8719514339743
KOD KRAT.:OSA64210NL-01B
KOD VÝR.:4062172114455
EAN.:4062172114455
KOD KRAT.:PHIH8719514338623
KOD VÝR.:871951433862300
EAN.:8719514338623
KOD KRAT.:BEP0510
KOD VÝR.:1902051000
EAN.:8595025301116
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved