LEDVANCE LED strip VALUE.PROT. 14.4W/m 24V RGB 485lm/m IP65 roll.5m
KOD KRAT.:OSILSVAL500/RGB/IP
KOD VÝR.:4058075404472
EAN.:4058075404472
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099001193 |
| Length | 431 |
| Width | 159 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | sklo |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 74 |
| Chromaticity | 5000 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 100000 hod |
| Material housing | Aluminium |
| Montage type | Post-top/side-entry |
| Power | 27 W |
| přepravní rozměr cm | 58 cm |
| Transport height | 120 |
| Transport length | 580 |
| Transport width | 220.0 |
| účinnost svítidla | 148.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 70-79 (class 2A) |
| IP rating | IP65 |
| Luminous flux | 4015 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099001193 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOSTL4000C/4DIM | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSILSVAL500/RGB/IP
KOD VÝR.:4058075404472
EAN.:4058075404472
KOD KRAT.:PHLEDA9/840/3
KOD VÝR.:8718699694944
EAN.:8718699694944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved