PHILIPS LED bulb. A60 10W/75W E27 4000K 1055lm NonDim 15Y matt 2-pack
KOD KRAT.:PHLEDA10/840/2
KOD VÝR.:8718699726997
EAN.:8718699726997
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | VALUE PORT |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075404472 |
| Width | 12.50 |
| Packaging | 10 ks |
| Length | 5000 |
| Others | |
| Height/Depth | 4.20 |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 485 lm |
| Montage type | Surface mounted (plaster) |
| přepravní rozměr cm | 26.2 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 30 |
| Transport length | 262 |
| Transport width | 262 |
| Beam angle | 120 st. |
| IP rating | IP65 |
| Lamp | LED module |
| Volatge | 24.0 V |
| KOD | OSILSVAL500/RGB/IP | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075404472 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075404489 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDA10/840/2
KOD VÝR.:8718699726997
EAN.:8718699726997
KOD KRAT.:PHQ910770224720
KOD VÝR.:871951464533200
EAN.:8719514645332
KOD KRAT.:OS4099854049538
KOD VÝR.:4099854049538
EAN.:4099854049538
KOD KRAT.:MK4130
KOD VÝR.:4130
EAN.:4015394021759
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved