PHILIPS light line LED LL217X 120S/840 lx PSD 0 9x1.5 HE
KOD KRAT.:PHQLL217X120S/840D
KOD VÝR.:871951463685900
EAN.:8719514636859
| Výrobce: | |
| Product family | ODM |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099100483 |
| Length | 357 |
| Width | 193 |
| Others | |
| barva těla | černá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-clear |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 109.0 |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IK rating | IK08 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 100000 hod |
| Material housing | Aluminium |
| Montage type | Side-entry |
| účinnost svítidla | 135 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 70-79 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP65 |
| Luminous flux | 1350 lm |
| Power | 10 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099100483 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOODM1500S2RC/NDV60 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHQLL217X120S/840D
KOD VÝR.:871951463685900
EAN.:8719514636859
KOD KRAT.:MOQ3D625/2100ND
KOD VÝR.:Q3D625/2100ND
EAN.:8596099040949
KOD KRAT.:MOKX6000M4KO/NDMULTI
KOD VÝR.:KX6000M4KO/NDMULTI
EAN.:8596099110109
KOD KRAT.:MOLVLEDOS5000V24/ND
KOD VÝR.:LVLEDOS5000V24/ND
EAN.:8596099045494
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved