MODUS public light LED ODM 10W 1350lm/2700 IP65 100Y ND ;
KOD KRAT.:MOODM1500S2RC/NDV60
KOD VÝR.:ODM1500S2RC/NDV60
EAN.:8596099100483
| Výrobce: | |
| Product family | ORIGINAL |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300386522 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Item category | |
| Item subcategory | Automotive lamps |
| přepravní rozměr cm | 5.8 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 58 |
| Transport length | 34 |
| Transport width | 34 |
| Use/purpose | Hlavní světlomet |
| Cap-base | PX26d |
| ECE type | H7 |
| Power | 70 W |
| Volatge | 24 V |
| EAN | 4050300386522 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSA64215 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOODM1500S2RC/NDV60
KOD VÝR.:ODM1500S2RC/NDV60
EAN.:8596099100483
KOD KRAT.:PHQLL217X120S/840D
KOD VÝR.:871951463685900
EAN.:8719514636859
KOD KRAT.:MOQ3D625/2100ND
KOD VÝR.:Q3D625/2100ND
EAN.:8596099040949
KOD KRAT.:MOKX6000M4KO/NDMULTI
KOD VÝR.:KX6000M4KO/NDMULTI
EAN.:8596099110109
KOD KRAT.:MOLVLEDOS5000V24/ND
KOD VÝR.:LVLEDOS5000V24/ND
EAN.:8596099045494
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved