OSRAM car headlights. HB3 9005 60W 12V P20D BLI1DK
KOD KRAT.:OSA9005-01B
KOD VÝR.:4008321171214
EAN.:4008321171214
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099034344 |
| Length | 570 |
| Width | 210 |
| Others | |
| barva těla | černá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | sklo |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 110.0 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IK rating | IK08 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 40000 hod |
| Luminous flux | 2500 lm |
| Material housing | Steel |
| Montage type | Post-top |
| Power | 19 W |
| přepravní rozměr cm | 57 cm |
| Transport height | 110.0 |
| Transport length | 570 |
| Transport width | 210 |
| účinnost svítidla | 132 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP65 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099034344 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOOX3000S4/NDS60 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSA9005-01B
KOD VÝR.:4008321171214
EAN.:4008321171214
KOD KRAT.:MOIBS4000A4SKY600DA5
KOD VÝR.:IBS4000A4SKY600DALI/15
EAN.:8596099049355
KOD KRAT.:DUL140PG
KOD VÝR.:L140PG
EAN.:8011905836603
KOD KRAT.:PHI8719514465350
KOD VÝR.:871951446535000
EAN.:8719514465350
KOD KRAT.:MOPL3500L1W4ND
KOD VÝR.:PL3500L1W4ND
EAN.:8596099000905
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved