MODUS line light LED TELX 27W 3900lm/5700 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOTELXW4000M5/ND
KOD VÝR.:TELXW4000M5/ND
EAN.:8596099091699
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321624215 |
| Length | 90 |
| Packaging | 12.0 ks |
| Diameter | 23 |
| Others | |
| Cap-base | GY9.5 |
| Colour | Transparent |
| Chromaticity | 3200 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lifespan | 4772 hod |
| Luminous flux | 16250 lm |
| Power | 650 W |
| Reflector | ne |
| CRI | 100 |
| Dimmable | Ano |
| Lamp shape | kapsle |
| type of glass/cover | Transparent |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4050300304953 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSH64717 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321624222 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 4008321624215 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4050300296692 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOTELXW4000M5/ND
KOD VÝR.:TELXW4000M5/ND
EAN.:8596099091699
KOD KRAT.:MOOX3000S4/NDS60
KOD VÝR.:OX3000S4/NDS60
EAN.:8596099034344
KOD KRAT.:OSA9005-01B
KOD VÝR.:4008321171214
EAN.:4008321171214
KOD KRAT.:MOIBS4000A4SKY600DA5
KOD VÝR.:IBS4000A4SKY600DALI/15
EAN.:8596099049355
KOD KRAT.:DUL140PG
KOD VÝR.:L140PG
EAN.:8011905836603
KOD KRAT.:PHI8719514465350
KOD VÝR.:871951446535000
EAN.:8719514465350
KOD KRAT.:MOPL3500L1W4ND
KOD VÝR.:PL3500L1W4ND
EAN.:8596099000905
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved