MODUS light panel LED ID 33W 4000lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOIDRA2KO4V1ND625/71
KOD VÝR.:IDRA2KO4V1ND625/700ISO3
EAN.:8595073720747
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099090951 |
| Length | 1421 |
| Width | 53 |
| Others | |
| Beam angle | >80 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-clear |
| CRI | 90-100 |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 5 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Aluminium |
| Suitable for suspended mounting | Ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| typ svítidla | liniová |
| účinnost svítidla | 123 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 4800 lm |
| Power | 39 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099090951 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOTS/B/6000L4CW/DAL1 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOIDRA2KO4V1ND625/71
KOD VÝR.:IDRA2KO4V1ND625/700ISO3
EAN.:8595073720747
KOD KRAT.:MOESO4000SSKO3ND/90
KOD VÝR.:ESO4000SSKO3ND/90
EAN.:8596099031619
KOD KRAT.:MOBRSB2KO375V2/NDNZ
KOD VÝR.:BRSB2KO375V2/NDNZ
EAN.:8595073764284
KOD KRAT.:MOPHD7000L4PC/S/DALI
KOD VÝR.:PHD7000L4PC/S/DALI
EAN.:8596099040352
KOD KRAT.:MOED1500A4Z60/05/ND
KOD VÝR.:ED1500A4Z60/05/600/ND
EAN.:8596099050375
KOD KRAT.:MOIBP4000C4KO600ND/9
KOD VÝR.:IBP4000C4KO600ND/90
EAN.:8596099084028
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved