MODUS light panel LED ID 50W 5800lm/4000 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOIDRA2KN4V1DALI625
KOD VÝR.:IDRA2KN4V1DALI625/1050ISO5
EAN.:8596099049003
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099088040 |
| Length | 1275 |
| Width | 135 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 800 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 100 |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IK rating | IK08 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Damproof |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 7100 lm |
| Material housing | plast |
| Power | 52 W |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| typ svítidla | Damproof |
| účinnost svítidla | 137 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP65 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099088040 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOPL7000M2W3ND/EU | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOIDRA2KN4V1DALI625
KOD VÝR.:IDRA2KN4V1DALI625/1050ISO5
EAN.:8596099049003
KOD KRAT.:MOLLL7000RL2KV4/L/ND
KOD VÝR.:LLL7000RL2KV4/L/NDMULTI
EAN.:8596099119058
KOD KRAT.:MOISRAC2KVM4V160/ND7
KOD VÝR.:ISRAC2KVM4V160/ND700K
EAN.:8596099005320
KOD KRAT.:MOIDRA2KNY4V1ND600/1
KOD VÝR.:IDRA2KNY4V1ND600/1050ISO3
EAN.:8596099001209
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved