SM060C G2 34_40S/840 PSU W20L120 OC
KOD KRAT.:PHQSM060C-764712
KOD VÝR.:872016976471299
EAN.:8720169764712
| Výrobce: | |
| Product family | TOP |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099066680 |
| Length | 1134 |
| Width | 46 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | DALI |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 46 |
| Chromaticity | 5700 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material | Metal |
| Power | 29.0 W |
| připojení pomocí konektoru | DMX |
| typ svítidla | liniová |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 4300 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOTOP4000M5CEW/R/DAL | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099066680 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHQSM060C-764712
KOD VÝR.:872016976471299
EAN.:8720169764712
KOD KRAT.:PHQRC059Z-752191
KOD VÝR.:8720169752191
EAN.:8720169752191
KOD KRAT.:OSVXBO75/2OFR
KOD VÝR.:4050300508825
EAN.:4050300508825
KOD KRAT.:MOQ3A600/1050ND/90
KOD VÝR.:Q3A600/1050ND/90
EAN.:8596099021290
KOD KRAT.:AB2CDS273001R0065
KOD VÝR.:2CDS273001R0065
EAN.:4016779549660
KOD KRAT.:MOESO4000SSKN5ND
KOD VÝR.:ESO4000SSKN5ND
EAN.:8596099055714
KOD KRAT.:MOASTAP6000L4/DALI
KOD VÝR.:ASTAP6000L4/DALI
EAN.:8596099036874
KOD KRAT.:MOTELX4000M4/ND/EU
KOD VÝR.:TELX4000M4/ND/EU
EAN.:8596099075545
KOD KRAT.:MOTS/B/2000L4KO/ND
KOD VÝR.:TS/B/2000L4KO/ND
EAN.:8596099129613
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved