MODUS lighting fixture LED LLLX 57W 6200lm/840 MAT ND
KOD KRAT.:MOLLLX6000RL2MAT4ND
KOD VÝR.:LLLX6000RL2MAT4ND
EAN.:8596099047535
| Výrobce: | |
| Product family | DON |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099111052 |
| Length | 1620 |
| Width | 48 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 1538 |
| Cap-base | ostatní |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 57 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Line battens |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 6800 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Power | 52 W |
| přepravní rozměr cm | 170 cm |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| Transport height | 60 |
| Transport length | 1700 |
| Transport width | 65 |
| typ svítidla | Line battens |
| účinnost svítidla | 131 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MODON7000L4BC80/ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099111052 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOLLLX6000RL2MAT4ND
KOD VÝR.:LLLX6000RL2MAT4ND
EAN.:8596099047535
KOD KRAT.:PHI8719514327283
KOD VÝR.:871951432728300
EAN.:8719514327283
KOD KRAT.:MOTELXAS3000M4/ND
KOD VÝR.:TELXAS3000M4/ND
EAN.:8596099106355
KOD KRAT.:MOEXAL3000CS4KOPDB/N
KOD VÝR.:EXAL3000CS4KOPDB/ND
EAN.:8596099038052
KOD KRAT.:OSH64741/240
KOD VÝR.:4050300283197
EAN.:4050300283197
KOD KRAT.:MOFITP6000C4KN600/N2
KOD VÝR.:FITP6000C4KN600/NDNZ
EAN.:8596099073336
KOD KRAT.:OSH64674
KOD VÝR.:4052899015524
EAN.:4052899015524
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved