MODUS lighting fixture LED LLLX 57W 6200lm/840 MAT ND
KOD KRAT.:MOLLLX6000RL2MAT4ND
KOD VÝR.:LLLX6000RL2MAT4ND
EAN.:8596099047535
| Výrobce: | |
| Product family | TELX |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 1 ks |
| EAN | 8596099050788 |
| Length | 750 |
| Width | 38 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 47 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Line battens |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material | kov |
| Power | 27 W |
| přepravní rozměr cm | 76.0 cm |
| Transport height | 50 |
| Transport length | 760 |
| Transport width | 40 |
| typ svítidla | Line battens |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 3800 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099050788 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOTELX3500XM4/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOLLLX6000RL2MAT4ND
KOD VÝR.:LLLX6000RL2MAT4ND
EAN.:8596099047535
KOD KRAT.:PHI8719514327283
KOD VÝR.:871951432728300
EAN.:8719514327283
KOD KRAT.:MOTELXAS3000M4/ND
KOD VÝR.:TELXAS3000M4/ND
EAN.:8596099106355
KOD KRAT.:MOEXAL3000CS4KOPDB/N
KOD VÝR.:EXAL3000CS4KOPDB/ND
EAN.:8596099038052
KOD KRAT.:OSH64741/240
KOD VÝR.:4050300283197
EAN.:4050300283197
KOD KRAT.:MOFITP6000C4KN600/N2
KOD VÝR.:FITP6000C4KN600/NDNZ
EAN.:8596099073336
KOD KRAT.:OSH64674
KOD VÝR.:4052899015524
EAN.:4052899015524
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved