MODUS lighting fixture LED EPD 41W 5900lm/3000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOEPD6000RM3Z60/2/ND
KOD VÝR.:EPD6000RM3Z60/2/ND
EAN.:8596099054519
| Výrobce: | |
| Product family | TELX |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099053024 |
| Length | 1484 |
| Width | 59 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 87 |
| Chromaticity | 5700 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 5250 lm |
| Material | Steel |
| typ svítidla | liniová |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Power | 50 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099053024 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOTELXDPM7000L5/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOEPD6000RM3Z60/2/ND
KOD VÝR.:EPD6000RM3Z60/2/ND
EAN.:8596099054519
KOD KRAT.:MOTELXW7000L4/ND
KOD VÝR.:TELXW7000L4/ND
EAN.:8596099052379
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved