MODUS damp proof batten LED VL 38W 4800lm/4000 IP65 30Y DALI ;
KOD KRAT.:MOVL1X4MDALI
KOD VÝR.:VL1X4MDALI
EAN.:8596099032524
| Výrobce: | |
| Product family | TOP |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099032197 |
| Length | 1134 |
| Width | 46 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 46 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Line battens |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 6300 lm |
| Material | kov |
| Power | 44 W |
| typ svítidla | Line battens |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099032197 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOTOP6000M4CW/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOVL1X4MDALI
KOD VÝR.:VL1X4MDALI
EAN.:8596099032524
KOD KRAT.:MORH100W4/ND
KOD VÝR.:RH100W4/ND
EAN.:8596099101336
KOD KRAT.:MOSPMN4000KN4/E370/N
KOD VÝR.:SPMN4000KN4/E370/ND/9005
EAN.:8596099088811
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved