MODUS damp proof batten LED VLO 19W 2500lm/840 IP65; 127 cm emergency.
KOD KRAT.:MOVLO2500M1W4ND/NZ
KOD VÝR.:VLO2500M1W4ND/NZ
EAN.:8596099042967
| Výrobce: | |
| Product family | TELX |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099057695 |
| Length | 1484 |
| Width | 38 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 47.0 |
| Chromaticity | 5700 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material | Steel |
| Power | 34 W |
| typ svítidla | liniová |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 5200 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099057695 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOTELX5000L5/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOVLO2500M1W4ND/NZ
KOD VÝR.:VLO2500M1W4ND/NZ
EAN.:8596099042967
KOD KRAT.:MOFIT5000A3KN/ND
KOD VÝR.:FIT5000A3KN600/ND
EAN.:8596099023461
KOD KRAT.:AMA9F06325
KOD VÝR.:A9F06325
EAN.:3606480438035
KOD KRAT.:PH8719514319141
KOD VÝR.:871951431914100
EAN.:8719514319141
KOD KRAT.:OSDT/E42/840
KOD VÝR.:4050300425627
EAN.:4050300425627
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved