PHILIPS WIZ bulb A60 8.5W/60W E27 RGB 806lm Dim opal 3-pack
KOD KRAT.:PHLEDW8720169204423
KOD VÝR.:872016920442300
EAN.:8720169204423
| Výrobce: | |
| Product family | Master |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514347908 |
| Packaging | 10 ks |
| Energy efficiency label | D |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Power | 5.20 W |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | DMX |
| Equivalent replacement | 75 W |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 1055 lm |
| KOD | PHLEDMVA7.8/927D | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003058102 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514347908 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951434790800 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08719514347915 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDW8720169204423
KOD VÝR.:872016920442300
EAN.:8720169204423
KOD KRAT.:MOEXAL8000CM4KOPDCDA
KOD VÝR.:EXAL8000CM4KOPDC/DALI
EAN.:8596099095932
KOD KRAT.:MOLVX3000NO4V1/NDV
KOD VÝR.:LVX3000NO4V1/NDV60/EU
EAN.:8596099074111
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved