PHILIPS LED MASTER LEDtube HF 1449mm HO 26W 865 T5 OE
KOD KRAT.:PHELEDTM26/86549HOOE
KOD VÝR.:871869974961300
EAN.:8718699749613
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099046712 |
| Length | 1210 |
| Width | 110.0 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 1000 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 60 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IP rating | IP54 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Metal |
| přepravní rozměr cm | 123 cm |
| Suitable for suspended mounting | ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| Transport height | 75 |
| Transport length | 1230 |
| Transport width | 140 |
| účinnost svítidla | 152 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Luminous flux | 3800 lm |
| Power | 25 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099046712 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOKX4000M4KO/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHELEDTM26/86549HOOE
KOD VÝR.:871869974961300
EAN.:8718699749613
KOD KRAT.:PHI17391/93/P0
KOD VÝR.:8718696165935
EAN.:8718696165935
KOD KRAT.:DELXTS35-2
KOD VÝR.:XTS35-2
EAN.:6410014506353
KOD KRAT.:PHELEDTM16/840HFUO
KOD VÝR.:871951446696800
EAN.:8719514466968
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved