HALOSTAR® PRO 25 W 12 V GY6.35
KOD KRAT.:OSH64429PRO
KOD VÝR.:4050300987262
EAN.:4050300987262
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099146764 |
| Others | |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IP rating | IP66 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Luminous flux | 15500 lm |
| Power | 107 W |
| EAN | 8596099146764 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MONODNM150KC3W/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSH64429PRO
KOD VÝR.:4050300987262
EAN.:4050300987262
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved