MODUS light panel LED IBP 32W 4100lm/4000 IP54 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KO600DAL2
KOD VÝR.:IBP4000A4KO600DALI/K5
EAN.:8596099018856
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099064129 |
| Width | 300.0 |
| Length | 1500.00 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-structured |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct/Indirect |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 15 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Aluminium |
| Number of lamps | 1 |
| Power | 62 W |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 3941 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099064129 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOQN3F600/DI/B1400D1 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KO600DAL2
KOD VÝR.:IBP4000A4KO600DALI/K5
EAN.:8596099018856
KOD KRAT.:MOQPN3C600/B1050ND
KOD VÝR.:QPN3C600/B1050ND
EAN.:8596099040970
KOD KRAT.:MOPHD2500M4PC/S/ND
KOD VÝR.:PHD2500M4PC/S/ND
EAN.:8596099087999
KOD KRAT.:MOTELX4000M6/ND/P1
KOD VÝR.:TELX4000M6/ND/P1
EAN.:8596099065959
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KV4DALI
KOD VÝR.:LLL3000RL1KV4DALI
EAN.:8596099021689
KOD KRAT.:MOAREL3000RL1KVM4NDB
KOD VÝR.:AREL3000RL1KVM4ND/9003
EAN.:8596099043964
KOD KRAT.:MOQ3A600/1050DALI/90
KOD VÝR.:Q3A600/1050DALI/90
EAN.:8596099020880
KOD KRAT.:MOEVO6000L5CN/ND
KOD VÝR.:EVO6000L5CN/ND
EAN.:8596099093921
KOD KRAT.:MOKSK2000S4KS/DALIT
KOD VÝR.:KSK2000S4KS/DALIT
EAN.:8596099013264
KOD KRAT.:MOESD1000S4BB80/ND
KOD VÝR.:ESD1000S4BB80/ND
EAN.:8596099058081
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved