MODUS linear light LED NAR 13W 1900lm/840 wide beam 90° ND
KOD KRAT.:MONAR2000S4BZ90/ND
KOD VÝR.:NAR2000S4BZ90/ND
EAN.:8596099089108
| Výrobce: | |
| Manufacturer | EMOS |
|---|---|
| Product family | Exclusive |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920054482 |
| Packaging | 7.30 ks |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Downlights |
| přepravní rozměr cm | 10 cm |
| Transport height | 100 |
| Transport length | 60 |
| Transport width | 100 |
| typ svítidla | downlight |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED |
| Luminous flux | 450 lm |
| Power | 5 W |
| EAN | 8592920054482 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | BEZD3121 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MONAR2000S4BZ90/ND
KOD VÝR.:NAR2000S4BZ90/ND
EAN.:8596099089108
KOD KRAT.:MOMEGAL2M3PCNV1/1402
KOD VÝR.:MEGAL2M3PCNV1/1400DALI
EAN.:8596099061906
KOD KRAT.:MOPL10000L2W6ND
KOD VÝR.:PL10000L2W6ND
EAN.:8596099009755
KOD KRAT.:MOQPN3A600/1050NDN1
KOD VÝR.:QPN3A600/1050NDNZ
EAN.:8596099024123
KOD KRAT.:MO041878
KOD VÝR.:AREL5000RL2KV3NDNZ/9003
EAN.:8596099041878
KOD KRAT.:MOFIT4000C2KN600/ND
KOD VÝR.:FIT4000C2KN600/ND
EAN.:8596099127459
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved