MODUS light panel LED IBP 57W 6900lm/4000 IP54 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOIBP6000C4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP6000C4KN600DALI
EAN.:8596099107802
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099091354 |
| Length | 1196 |
| Width | 596 |
| Others | |
| barva těla | Aluminium |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 60 |
| Built-in height | 410 |
| Built-in width | 90 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 60 |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Aluminium |
| Power | 61 W |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 95.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 5800 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOQXP6000D600MIXW | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099091354 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOIBP6000C4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP6000C4KN600DALI
EAN.:8596099107802
KOD KRAT.:YTNALU-T100/1
KOD VÝR.:9141
EAN.:8595226103625
KOD KRAT.:MOLVLEDOS2500V24/3DI
KOD VÝR.:LVLEDOS2500V24/3DIM
EAN.:8596099087951
KOD KRAT.:OSICONBOX5PLNPED
KOD VÝR.:4058075473034
EAN.:4058075473034
KOD KRAT.:PHI17274/47/16
KOD VÝR.:8718291479475
EAN.:8718291479475
KOD KRAT.:MOEXAL12000CM3KOPD1
KOD VÝR.:EXAL12000CM3KOPDB/ND
EAN.:8596099058562
KOD KRAT.:PHICL2576W27KN
KOD VÝR.:871869975882000
EAN.:8718699758820
KOD KRAT.:MOAREL5000RL2KVM3DA3
KOD VÝR.:AREL5000RL2KVM3DALIT/9003
EAN.:8596099044954
KOD KRAT.:MOQP2B600/B350DIM/90
KOD VÝR.:QP2B600/B350DIM/90
EAN.:8596099008734
KOD KRAT.:MOTELX4000M3/ND
KOD VÝR.:TELX4000M3/ND
EAN.:8596099058456
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved