MODUS damp proof batten LEDPH 53W 7800lm/4000 IP65 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOPHD7000L4PC/S/ND
KOD VÝR.:PHD7000L4PC/S/ND
EAN.:8596099040314
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099136918 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 2000 lm |
| Power | 16.0 W |
| EAN | 8596099136918 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOFIT2000B3KN600/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOPHD7000L4PC/S/ND
KOD VÝR.:PHD7000L4PC/S/ND
EAN.:8596099040314
KOD KRAT.:MOQN3B600/350DALI/90
KOD VÝR.:QN3B600/350DALI/90
EAN.:8596099064778
KOD KRAT.:MOQP3A625/1050ND/90
KOD VÝR.:QP3A625/1050ND/90
EAN.:8596099039240
KOD KRAT.:MOQP5D600/1400ND
KOD VÝR.:QP5D600/1400ND
EAN.:8595073795608
KOD KRAT.:MOESO3000RMKO3NDNZ
KOD VÝR.:ESO3000RMKO3NDNZ
EAN.:8596099071738
KOD KRAT.:AB1SLM006501A1201
KOD VÝR.:1SLM006501A1201
EAN.:8000126107562
KOD KRAT.:MOGEOSM3000SO4/9003
KOD VÝR.:GEOSM3000SO4/9003/ND
EAN.:8596099081270
KOD KRAT.:MOQXPD4000A600MIXW/1
KOD VÝR.:QXPD4000A600MIXW/SKY21
EAN.:8596099053192
KOD KRAT.:MOESO2000RSKO3DALI
KOD VÝR.:ESO2000RSKO3DALI
EAN.:8596099045685
KOD KRAT.:MOLLL2000RM1KVM4NDNZ
KOD VÝR.:LLL2000RM1KVM4NDNZ
EAN.:8596099084608
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved