MODUS damp proof batten LED PHD 19W 2500lm/840 IP65; ND 120cm
KOD KRAT.:MOPHD2500M4PC/S/ND
KOD VÝR.:PHD2500M4PC/S/ND
EAN.:8596099087999
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099040970 |
| Length | 1196 |
| Width | 296 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 60 |
| Built-in height | 410 |
| Built-in width | 90 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-structured |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 60 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 5600 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 104 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP40 |
| Power | 54.0 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOQPN3C600/B1050ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099040970 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOPHD2500M4PC/S/ND
KOD VÝR.:PHD2500M4PC/S/ND
EAN.:8596099087999
KOD KRAT.:MOTELX4000M6/ND/P1
KOD VÝR.:TELX4000M6/ND/P1
EAN.:8596099065959
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KV4DALI
KOD VÝR.:LLL3000RL1KV4DALI
EAN.:8596099021689
KOD KRAT.:MOAREL3000RL1KVM4NDB
KOD VÝR.:AREL3000RL1KVM4ND/9003
EAN.:8596099043964
KOD KRAT.:MOQ3A600/1050DALI/90
KOD VÝR.:Q3A600/1050DALI/90
EAN.:8596099020880
KOD KRAT.:MOEVO6000L5CN/ND
KOD VÝR.:EVO6000L5CN/ND
EAN.:8596099093921
KOD KRAT.:MOKSK2000S4KS/DALIT
KOD VÝR.:KSK2000S4KS/DALIT
EAN.:8596099013264
KOD KRAT.:MOESD1000S4BB80/ND
KOD VÝR.:ESD1000S4BB80/ND
EAN.:8596099058081
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved