MODUS light fitting LED LLL 30W 3500lm/4000 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4DAL1
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4DALI
EAN.:8596099051075
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099082710 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in depth | 45 |
| Cap-base | ostatní |
| Cutout | 190.0 |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | II |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Downlights |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | kov |
| Number of lamps | 1 |
| Outter diameter | 210 |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| typ svítidla | downlight |
| účinnost svítidla | 122 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 1100 lm |
| Power | 9 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOSPMDO1000/4/BC50/1 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099082710 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4DAL1
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4DALI
EAN.:8596099051075
KOD KRAT.:MOLLL5000RL2KVM5ND/9
KOD VÝR.:LLL5000RL2KVM5ND/90
EAN.:8596099082826
KOD KRAT.:MOPL7000L2WPM4DALI
KOD VÝR.:PL7000L2WPM4DALI
EAN.:8596099025342
KOD KRAT.:MOQXP6000D600MIXW
KOD VÝR.:QXP6000D600MIXW
EAN.:8596099091354
KOD KRAT.:MOIBP6000C4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP6000C4KN600DALI
EAN.:8596099107802
KOD KRAT.:YTNALU-T100/1
KOD VÝR.:9141
EAN.:8595226103625
KOD KRAT.:MOLVLEDOS2500V24/3DI
KOD VÝR.:LVLEDOS2500V24/3DIM
EAN.:8596099087951
KOD KRAT.:OSICONBOX5PLNPED
KOD VÝR.:4058075473034
EAN.:4058075473034
KOD KRAT.:PHI17274/47/16
KOD VÝR.:8718291479475
EAN.:8718291479475
KOD KRAT.:MOEXAL12000CM3KOPD1
KOD VÝR.:EXAL12000CM3KOPDB/ND
EAN.:8596099058562
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved