MODUS linear light LED ASTA 23W 3100lm/840 AS IP20; 1500mm asym.
KOD KRAT.:MOASTAP3000L4/ND
KOD VÝR.:ASTAP3000L4/ND
EAN.:8596099053499
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099119843 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 6200 lm |
| With motion sensor | ne |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP40 |
| Power | 50 W |
| KOD | MOIKL6000F4KN600ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099119843 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOASTAP3000L4/ND
KOD VÝR.:ASTAP3000L4/ND
EAN.:8596099053499
KOD KRAT.:MOMEGALW2M5V2/2100ND
KOD VÝR.:MEGALW2M5V2/2100ND
EAN.:8596099028800
KOD KRAT.:MOODM2500S2RC/NDS60U
KOD VÝR.:ODM2500S2RC/NDS60U
EAN.:8596099110390
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4ND90
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4ND/90
EAN.:8596099115326
KOD KRAT.:MOMEGALW4M5PCOV2/420
KOD VÝR.:MEGALW4M5PCOV2/4200ND
EAN.:8596099028961
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved