CorePro LEDtube UN 1200mm UO 15.5W865 T8
KOD KRAT.:PHELEDTCO15/865UNUO
KOD VÝR.:872016920000500
EAN.:8720169200005
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099073954 |
| Length | 1230 |
| Width | 225.0 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 1140 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | ano |
| Emergency gear | ano |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 40 |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Metal |
| Suitable for suspended mounting | ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 129 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP40 |
| Luminous flux | 3100 lm |
| Power | 24 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099073954 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOEPK3000RM3KO/1/NDN | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHELEDTCO15/865UNUO
KOD VÝR.:872016920000500
EAN.:8720169200005
KOD KRAT.:PHELEDTM12/865HO
KOD VÝR.:871869668710900
EAN.:8718696687109
KOD KRAT.:PHQDN460B11S/830BK
KOD VÝR.:871869651591100
EAN.:8718696515911
KOD KRAT.:MORAM100C/9003
KOD VÝR.:RAM100C600/9003
EAN.:8596099096526
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved